Nasıl Katkıda Bulunabilirim?

 

1. Kumanya bağışlayabilirsiniz

WEFA İnsani Yardım Organizasyonu, 2018 Ramazan çalışması çerçevesinde pek çok ülke ve bölgede kumanya dağıtımları gerçekleştirecektir.

Kumanya içeriği: Buğday unu, çay, zeytin, sıvı yağ, salça, tuz, reçel, toz şeker, mercimek, nohut, bulgur, kuru fasulye, pirinç, makarna, helva. İftar paketleri dağıtım yapılan ülkenin mutfak kültürüne göre hazırlandığından bölgelere göre değişiklik arzetmektedir. Siz de kumanya paketleri ile dilediğiniz sayıda ailenin gıda ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Bir kumanya bedeli 40 €‘dur.

 

2. İftar yemeği verebilirsiniz

WEFA İnsani Yardım Organizasyonu 2018 Ramazan çalışması çerçevesinde birçok ülke ve bölgede iftar proğramları gerçekleştirilecektir. Siz de düzenlenecek toplu iftarlarda bir veya birden fazla kişinin iftar bedelini karşılayabilirsiniz.

1 kişilik iftar bedeli 5 €’dur.

 

3. Yetimleri Bayramda giydirebilirsiniz

Yetimlere ve ailelerine destek olunacak, yetim iftarları düzenlenecek, bayramlık giysiler hediye edilecek. İhtiyaç görülen yerlerde yetimler için nakdi yardımlarda bulunulacaktır.
Siz de dilediğiniz sayıda yetime veya yoksula bayramlık hediye edebilirsiniz.
Yetim çalışmalarımız sürekli ve dönemsel yardımlar olarak devam etmektedir. Siz de dünyada çeşitli sebeplerden dolayı yetim kalmış bir çocuğu Sponsor Aile Projesi ile en az bir yıl boyunca destekleyebilirsiniz.

Bayramlık hediye bedeli 20 €’dur.

 

4. WEFA aracılığıyla zekât, fitre ve sadakalarınızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilirsiniz

WEFA İnsani Yardım Organizasyonu, 2018 yılı Ramazan çalışması ile Avrupalı yardımseverlerin zekât, sadaka, fitre ve bağışlarını savaş, işgal ve doğal afet bölgelerindeki ihtiyaç sahiplerine uzak yakın demeden ulaştırıyor. Siz de zekât ve sadakalarınızı WEFA ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilirsiniz.

Fitre bedeli 8 €’dur.

 

ONLİNE BAĞIŞ kısmından bağış yapabilmek için TIKLAYINIZ.

Leave a Reply